Elind 3

Shitet nga: Faton 14 Nën 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes elind 3 në gjendje të rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim