Elind 3

Shitet nga: Elind 28 Nën 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes elind 3 shum i mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim