Elind Ngrohese

Shitet nga: Egzon 04 Mar 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Elind ngrohese. Qmim i diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim