Elind-ngrohese

Shitet nga: Elindi 02 Dhj 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Elindi-ngohesja,ne gjendje te rregullt,per 70euro,per blersit nga prishtina ju bejm montimin gratis.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim