Elind

Shitet nga: egzon 05 Mar 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Elind Ngrohese. Qmimi i diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim