Flm merrjep u shit kalldaja per nxemje qendrore

Shitet nga: Fatlum 05 Jan 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shporetin per nxemje qendrore eshte i firmes Centrometal eshte 35KW eshte shum ruajtur vjen me gjith qynga te vetat me nje qmim super te lire.

Kontakti : 044435666(+viber) - 044207945(+viber)

Sms mos dergoni nuk i kthejm

Faleminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim