Furr buke

Shitet nga: Jemini 19 Shk 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet furra per buk me kapacitet 96 buk furra asht e ardhur nga gjermonia edhe asht me naft ka mundesi mu kthy me dru edhe asht ekonomike nuk hargjon shum qmimi 1500 euro

Jemini
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim