Grill

Shitet nga: Grill 20 Pri 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes grill ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim