HITI Kamina dhe Gur Dekorativ

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HITI Kamina 01 Mar 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamina montues, Kamina dekorativ, Kamina me ngrohje qendrore, Kamina me pelet, Biokamina, Aksesore, etj

Gur Dekorativ mbi 50 lloje


www.hiticompany.net
+377 44 571 572 / +386 49 16 16 00

www.facebook.com/hitiKamina
hiticompany@hotmail.com


Adresa: Prizren, Peje, Prishtine (Qagllavice), Gjilan dhe Koshare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim