IDEAL" KAMINA - OXHAQE ~ Ju ofrojm oxhakun qe ke..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: IDEAL - KAMINA 11 Gsh 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
//Magjistrale Prishtinë-Shkup ( Kilometri 15) / Prishtinë/Kosovë


//Lokali në : Ferizaj /Kosovë
Rr. Driton Islami ( Afer ETC )Per me shume vizitoni : www.Kamin.al , www.Oxhaqe.al
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim