Invertor

Shitet nga: Ergjon Jasbari 29 Nën 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Invertor per nxemje qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim