KALLDANË PËR NGROHJE QENDRORE

Shitet nga: Selatin 11 Maj 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
SHES KALLDANË PËR NGROHJE QENDRORE - në funksion e sipër, 45 KW ( me dru, thëngjill, briket...).
Çmimi sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim