KAMIN MONTUES

Shitet nga: Amir 04 Mar 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamina Montues modele te ndryshme kompenzoj me banes ne Prishtine apo Fushe Kosove.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim