KAMIN ELEKTRIK ME KRISTALE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: IDEAL® KAMINA 23 Tet 09:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
//Magjistrale Prishtinë-Shkup ( Kilometri 15) / Prishtinë/Kosovë


//Lokali në : Ferizaj /Kosovë
Rr. Driton Islami ( Afer ETC )


Tel : 044/124-992


www.Kamin.al

IDEAL KAMINA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim