KAMIN

Shitet nga: Ismet 27 Sht 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamini eshte ne gjendje shume te mire, nuk ka asnje defekt. Siç mund ta shihni edhe ne foto kamini funksionon per mrekulli.
Arsyeja pse dua ta shes eshte sepse gjendemi me vendbanim ne Prishtine, Dardani dhe nxemjet funksionojn.

Ju faleminderit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim