KLIMË QE TA FTOF DHOMEN NE SEKOND!!!!!

Shitet nga: Vjollca 10 Gsh 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kilme levizese, ne gjendje shume te mire, e perdorur me kujdes te madh. Te flladit menihere,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim