KLIMA E PERDORUR

Shitet nga: ft 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes klimen e perdort me 1 vit garancion AUX 12 SHE me kapacitet 35 deri 40 metra me pas efekt
044 872 729 OSE (049 473 637 VIBER )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim