KLIMA SAMSUNG

Shitet nga: ft 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes klim Samsung 24 she me 1 vit garancion
E perdorne 044 872 729 ose ( 049 473 637 viber)
E parapane per 50 - 60 metra me pas efekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim