KLIMA

Shitet nga: ARTIing 18 Mar 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitjen Montimin Servisimin e te gjitha paisjeve klimatizuese
045338830

























artiing
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim