Kalda me dru dhe thengjill

Shitet nga: Ledion 12 Nën 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kalda me dru dhe thengjill.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim