Kaldaja

Shitet nga: esati 02 Pri 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet kalldaja me gas per nxemje gjendrore gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim