Kallda Eletrike 18 KW me ndarje 9+9

Shitet nga: Kallada 24 Sht 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes Kalladne Elektrike e cila eshte e instaluar ne banese,ka enen expanduese te madhe dhe lidhet me monofaze dhe trefaze. Shitet komplet me gypa 30 metra,brryla te instaluar si dhe me 8 ventilla Italiane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim