Kallda me naft shum pak e perdorur

Shitet nga: ahmet 13 Sht 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kalldaja shum pak e perdorer ne gjendje shum te mir me naft , ka dhe rezervarin e metalit 1000 litra me qmim shum te volitshem..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim