Kallda stuf kaftorr

Shitet nga: Sami 09 Nën 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet stufa vetem ni Dimer i perdorur,me nje qmim te arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim