Kalldaj me rrym per nxemje qendrore te reja

Shitet nga: Prishtin 24 Sht 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes 5 cop kalldaja me rrym te reja shiten komplet ose edhe ndaras. Per me teper shihni ne foto ose mund te kontaltoni ne tel. Qmimi 350 euro / copa

Tel: 049 454 242
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim