Kalldaj per nxemje qendrore

Shitet nga: valdet 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes kalldaj per nxemje qendrore me rrym 12 kilovat prodhim ekopan esht e perdorne ni vit dhe osht ne gjendje te mir por pompa nuk ka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim