Kalldaja me pelet

Shitet nga: Petrit 10 Nën 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kalldaja me pelet, kalldaja eshte digjitale me 45kw, eshte shume e ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim