Kamin

Shitet nga: Kamin 15 Sht 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   1 234 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Nxehet me dru - qymyre etj. Qmimi i volitshem-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim