Kamin

Shitet nga: Shaqa 29 Mar 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes Kaminin se bashku me qynka,kamini eshte i perdorur vetum nje vit dhe eshte shume i ri.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim