Kamin

Shitet nga: kamini 18 Tet 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes kaminin 2 muj i perdorur shum i mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim