Kamin

Shitet nga: Ademi 13 Jan 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ka ngjyre te kafte ,osht me furre per me shume na therritni ne numrin me lart.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim