Kamin

Shitet nga: Isak Qerka 30 Jan 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
kamin i perdorur shum pak , kualitet i lart , per gjdo interesim mund te na kontaktoni ne numrin 044-678-200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim