Kamin Elektrik

Shitet nga: sokol 03 Mar 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
kamini eshte i ri ne paket , ka keto dimensione : gjeresi 60cm , lartesia 53cm ,
kamini ka 2000 w nese e leshon me nxe hargjon 2000 w , e nese e leshon vetem per dekor shpenzon shum pak 23 w , per me shum kontakto ne keta numra 049 564 969 , 049 523 105
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim