Kamin Metali

Shitet nga: Pristina 12 Tet 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kamin metali -ben nxemjen me dru dhe me qymyre-eshte ne gjendje te rregullte per pune.me te gjitha pjeset.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim