Kamin Prity

Shitet nga: Halim 20 Sht 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prity Kamin FG W15
FG W15
Kamin për ngrohje
Qëndrore me furrë
Pesha: 136 kg
Fuqia: 15+5=20kw
Dimensionet: 57x53x93cm
I përdorur vetëm një Vit (5Muaj Dimër).
Çmimi 50% më i lirë se i Riu
TEL: 044-203109
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim