Kamin Shporet ROYAL u shiten Falenderit Merrejep

Shitet nga: Blerim 31 Tet 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamini eshte funksional dhe qmimi i tij eshte 50 euro
gjithashtu edhe shporeti eshte funksional dhe qmimi i tij eshte 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim