Kamin i perdorur

Shitet nga: Heset Tahiri 29 Nën 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
I perdorur vetem 1muaj .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim