Kamin metali

Shitet nga: prishtine 21 Tet 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kamin metali ne gjendje te gatshme , ne rregull-ben nxemjen me dru , qymyre etj ka qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim