Kamin metalik

Shitet nga: Prishtina 22 Tet 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kamin metalik ne gjendje te gatshme pune -i perdorure por i ruajture ( i ri -qmimi eshte 1000 euro ) ben nxemjen me dru +qymyre - shitet me qmim shum te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim