Kamin ne gjendje shum te mir

Shitet nga: Edison 07 Nën 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Kamini
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim