Kamin orgjinal

Shitet nga: Naim shahini 28 Nën 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kaminin e kam perdor 1 dimer e kam ble gati 300euro me qynga osht orgjinal. I rujtun mun me ardh me pa. E ka furren siq shihet. E shes se tash i kam shti nxemjet. Qmimi i fundit
Nr 044117024 ose tel / viber 0038649336787
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim