Kamin per ngrohje qendrore

Shitet nga: Fatos 20 Sht 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamin (PRITTY AW16)per ngrohje qendrore 22kW i perdorur vetem nje sezone.
Cmimi i volitshem 270.- euro
Prishtine
045-7777-22
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim