Kamin per ngrohje

Shitet nga: florim 25 Nën 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamin per ngrohje shum i mir ne gjendje perfekte qmimi osh i arsyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim