Kamin per ngrohje

Shitet nga: Enver 28 Tet 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kamini per ngrohje 2 vite i perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim