Kamin per nxemje

Shitet nga: Halil 13 Sht 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
kamin per nxemje qendrore 18 kw per 8 radiatora komplet me ceva startues edhe ventilla ngjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim