Kamin per nxemje

Shitet nga: camin 29 Tet 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes caminin per nxemje shum pak i perdort the shum i rujtun qmimi i negocijushum mund te na kontaktoni ne nr 045525039 mund te na kontaktoni edhe ne viber ju lutem le te thrrasin vetem blersit serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim