Kamin pllamen

Shitet nga: Orhan 09 Jan 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kamini pllamen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim