Kamin

Shitet nga: Skender 31 Krr 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kaminin prodhim zvicrran, I importuar nga Zvicra.
Ka kapacitet ngrohjeje per 200 m2.
Garancioni I perjetshem.
Per informata shtese, na kontaktoni.

Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim