Kamin

Shitet nga: kamini 24 Shk 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim