Kamin

Shitet nga: hazdret 23 Mar 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

580 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kaminin asht 2 muaj I perdorur xehn 116 metrra katror me cmim asht ble 780ero ejep 580 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim